top of page

Hizmetlerimiz

Biyans Ar-Ge olarak ulusal ve küresel ölçekte projelerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel projelendirme ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
Yolcusunun Pusula
İhtiyaç Analizi Hizmeti

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde, müşterilerin ve kurumların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya özgü ihtiyaç analizi hizmeti sunulur. Böylelilkle projelerin net hedeflerinin ve başarı kriterlerinin belirlenip, verimli sonuçlar alınması sağlanır. 

problem-solving-icon-business-strategy-i
Projelendirme Hizmeti

Çalıştığımız kurumların ihtiyaçları belirlendikten sonra çözüm önerisi yöntemleri belirlenerek proje geliştirme ve uygulama hizmetleri sunulabilmektedir. 

images.png
Eğitim Hizmeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özgü teknik alanlarda gelişimlerine yönelik eğitim modelleri tasarlıyor, alanında uzman eğitmenlerle uygulamalı eğitimler gerçekleştiriyoruz. 

Çapa
Etki Analizi Hizmeti

Bir projenin gerçek etkisini ortaya koymak için, projeye özgü çözümler sunulmalıdır. Tarım, çevre ve insan faktörünün olduğu projelerde bilimsel yöntemlerden yararlanarak yapılan çalışmanın etkisi raporlanmaktadır. 

ICON-DEVELOPMENT.png
Kapasite Geliştirme Hizmeti

Çalıştığımız kurumların ihtiyaç duydukları alanlar belirlenerek, kurumsal ve stratejik gelişimleri için kapasite geliştirme hizmeti sunulmaktadır. Böylelikle firmaların özellikle tarım ve çevre odaklı iş modellerine yönelik sürdürülebilir yapı kazanmalarını sağlıyoruz.

book.png
Teknik Yayın Hizmeti 

Teknik yayınlara erişim için özel abonelik çözümleri ve teknik yayınların çevirisine yönelik hizmetler sunulmaktadır. 

bottom of page