top of page

Hizmetlerimiz

Biyans Ar-Ge olarak ulusal ve küresel ölçekte projelerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel projelendirme ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
Yolcusunun Pusula
İhtiyaç Analizi ve Değer Zinciri Analilizi 

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde, müşterilerin ve kurumların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için özel metodolojilerle çalışmaya özgü ihtiyaç analizi ve değer zinciri analizi hizmeti sunulur. Böylelilkle projelerin net hedeflerinin ve başarı kriterlerinin belirlenip, verimli sonuçlar alınması sağlanır. 

problem-solving-icon-business-strategy-i
Projelendirme Hizmeti

Çalıştığımız kurumların ihtiyaçları belirlendikten sonra çözüm önerisi yöntemleri belirlenerek ar-ge ve ür-ge proje geliştirme ve uygulama hizmetleri sunulabilmektedir. 

Çapa
Etki Analizi Hizmeti

Bir projenin gerçek etkisini ortaya koymak için, projeye özgü çözümler sunulmalıdır. Tarım, çevre ve insan faktörünün olduğu projelerde bilimsel yöntemlerden yararlanarak yapılan çalışmanın etkisi raporlanmaktadır. 

ICON-DEVELOPMENT.png
Kapasite Geliştirme Hizmeti

Çalıştığımız kurumların ihtiyaç duydukları alanlar belirlenerek, kurumsal ve stratejik gelişimleri için kapasite geliştirme hizmeti sunulmaktadır. Böylelikle firmaların özellikle tarım & çevre sektörül odaklı iş modellerine yönelik sürdürülebilir yapı kazanmalarını sağlıyoruz.

images.png
Karbon Ayakizi Projeleri

Özellikle çevre sektöründe alanında uzman partnerlerimizle karbon fazlası olan şirketler için karbon azaltmaya yönelik projeler tasarlıyoruz, sınırda karbon süreçlerine yönelik danışmanlık sağlıyoruz.

book.png
Tarım ve Çevre Sektörüne Özgü Ar-Ge ve Üretim Danışmanlık Hizmeti

Çalıştığımız kurumların tarım ve çevre alanında üretim aşamalarına ilişkin belgelendirme, kalite yönetimi, ham madde ve ekipman tedariği, özel üretim ihtiyaçlarına özgü doğru firma ve kurumlara erişime dayalı müşteri odaklı danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. 

 

 

bottom of page