top of page

Hakkımızda

2009 yılında T.C. Sanayi Bakanlığı Teknogirişim Sermaye Desteği ile kurulan firmamız 10 yılı aşkın süredir tarım ve çevre alanında müşterilerinin ihtiyaçlarına özel geliştirdiği ar-ge ve uygulama projeleriyle çalışmalarına devam etmektedir. 
Biyans Ar-Ge

"Ekolojik Sorunlara Biyolojik Çözümler" sloganıyla çıktığımız yola, Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar gibi kamu kurumları başta olmak üzere, birçok kurumsal firma ve iştirakle gerçekleştirdiğimiz proje referanslarımızla, tarım ve çevre alanında ar-ge temelli çözüm gerektiren projelerinizde özgün ve uluslararası nitelikte çözümler sunuyoruz. 

Güvenlik
Çevre İşçi

Saha ve laboratuvar ekibimizin güvenliğini sağlamak en önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Düzenli olarak danışmanlık aldığımız İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanımız ve hekimimizle gerekli kontrolleri periyodik olarak gerçekleştiriyoruz.

Strateji

Çözüm stratejileri geliştirirken en önemli rehberimiz  "doğa ve teknoloji". Sürdürülebilir yöntemlerle geleceğin teknolojilerini birleştirerek, uzun soluklu çözümler öneriyoruz.

Çevre ve Sürdürülebilirlik

Geliştirdiğimiz tüm projeler, verdiğimiz tüm hizmetler  ve ürün çözümlerimizde sürdürülebilirliğe ve çevrenin korunmasına önem veriyoruz. Karbon ayakizi hesaplamaya ve kurumlara özgü çözümler üretemeye yönelik partnerlerimizle hizmet sağlıyoruz.

bottom of page