Biyans

hakkimizda_kurucular4

2008 yılında ODTÜ TEKNOKENT YFYİ Genel Kategori ve Savunma Sanayi kategorisi birinciliklerinin ardından, 2009 yılında TC Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermaye Desteği ile kurduğumuz Biyans Biyolojik Ürünler Ar-Ge Dan Tic Ltd Şti, ODTÜ KOSGEB ve TOBB ETÜ Teknoloji Merkezi’nden sonra çalışmalarını Hacettepe Üniversitesi Teknokenti’nde sürdürmektedir.

Biyans olarak, çevre ve tarım alanı başta olmak üzere biyoteknoloji kapsamına giren sorunlara ekosistemlere saygılı, sürdürülebilir çözümler üretmeyi ve duyarlı toplum yetiştirilmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Biyoteknoloji alanında daha çok nitelikli araştırmacı ve teknisyenin yetişmesinin ülkemizin geleceğine güç kattığına inanıyoruz. Bu nedenle olanakları kısıtlı araştırmacılara çalışmalarını yapmalarına ortam sunmaya, uygulama eksikliği olanlara uygulamalı eğitimler düzenlemeye, gençlere ve çocuklara bilim etkinlikleriyle farkındalık kazandırmaya çalışıyoruz.

Hizmet sunduğumuz ve ortak çalışma yaptığımız kişi ve kurumlarda yenilikçi, güvenilir ve saygılı çalışma ilkelerine önem veriyoruz.

Comments are closed.